Yeniliklerden Haberdar Ol

Börner V-Rende Setleri Mutfakta En Büyük Yardımcınız Olacak

Atalarımız demiş ki “Alet işler el övünür”. Bu atasözü V-rende setlerinin marifetlerini anlatmak için son derece uygun. V-rende setleri o kadar kullanışlı ki, mutfakta geçireceğiniz zamanı yarıya indirdiği gibi, verdiği güzel şekillerle de göz zevkinize hitap ediyor.

Patates kızartmasını, fast food restaurantlarında gördüğünüz hazır kızarmış patatesler görünümünde kızartabiliyor. Havuç salatanızı çok şık görünümlü ve yerken daha keyifli hale getirebiliyor. Dekoratif rendeyle birbirinden şık şekil verdiğiniz sebzelerle, kızartmalar, salatalar yapabiliyor ve misafirlerinizi şık sunumlarla ağırlayabiliyorsunuz. Bu kadar çok şey yapabildiğiniz rendeleri sizlere biraz tanıtmak istiyoruz böylece bu rende setleriyle neler yapabileceğinizi görün.

Fakat sizlere önemli bir uyarımız var. Ne yazık ki, her üründe olduğu gibi bu setlerin de taklitleri var. Bu nedenle ürünlerinizi yetkili yerlerden almanızı tavsiye ederiz. Piyasada bol miktarda Çin işi takliti var. Ürünün orijinali Alman yapımı. Kandırılmamak için, ürünü yetkili satıcısından almaya dikkat etmek gerek.

Yetkili satıcısı olan GününFırsatı.com sitesini ziyaret edip, ürünlerinizi güvenerek satın alabilirsiniz. GününFırsatı.com 2002 yılından beri açık olan bir site.V-Rendeler (V-Slicer):

Bu rende setiyle sebzelerinizi dilimleyebilir, kıyabilir, çubuk ve küp şekilleri yapabilirsiniz. Rende seti resimde gördüğünüz 3 ayrı renk seçeneğine sahip ve 5 ayrı parçadan oluşur.
Ana gövde, bıçaklar ve emniyetli tutucu. Bu emniyet tutucusu ellerinizin güvenliğini sağlıyor ve size hız katıyor,Düz kesimler yapmak için 1 kalın ve 1 ince rende dili: Soğan salatası yapmak istiyorsunuz ince veya kalın dilimler halinde doğrama yapabilirsiniz. Bu sadece yarım dakikanızı alacaktır,
Kalın doğrama bıçağı 7 mm: Yemeklerinize soğanı doğramak için kullanabilirsiniz, salatalarınız için de kullanabilirsiniz.
İnce doğrama bıçağı 3 mm: Soğanın veya diğer sebzelerin çok ince şekilde kıyılmasını istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.Dekoratif Rende (Deko Star):

Bu rende meyvelerinizi, sebzelerinizi, şık bir kahvaltı sunumu için peynirinizi, dalgalı, burgulu ve kafesli şekilde doğramanızı sağlar. Sadece bir dakikada misafirlerinizi hayran bırakacak bir sunum yapabilirsiniz.İpek Rende (Roko):

İncecik yaptığı rende sayesinde, havuç ve turp salatalarınız hem çok şık görünür hem de suyu dışarı salmadan kendi bünyesinde muhafaza eder. Makarnalarınızın üzerine kıymak istediğiniz peynirler için de son derece kullanışlıdır.Salata Küveti:

Salata küvetinin yanlarındaki boşluklara rendenizi yerleştirebiliyor ve çok daha hızlı salata hazırlayabiliyorsunuz. Sebzelerinizi küvete rendeleyin, limon, yağ ve tuzu ekleyin, salatanız 3 dakikada hazır.Soyucu (Peeler):

Küçücük ve çok basit görünen bu soyucunun 5 ayrı özelliği var. Her mutfakta bulunması gereken bu soyucu, sebze ve meyvelerinizi çok hızlı bir şekilde soymanızı sağlıyor, sivri ucuyla kabak ve patlıcan dolması yaparken, sebzeleri kolaylıkla oyuyor, salata yaparken şık sunum yapmak istiyorsanız, kenarında bulunan 2 bıçak sayesinde istediğiniz şekli verebiliyorsunuz ve baş kısmında bulunan yuvarlak oyucu ile sebze ve meyvelerin baş kısımlarını çıkarabilirsiniz.

Geri Ok Geri Dön

Makarna Makinaları
Reklam
Makarna Makinaları

Diğer Konulara Göz Atmaya Ne Dersiniz?

Cinselliği Başlatmanın En Etkili 8 Yolu

Cinselliği Başlatmanın En Etkili 8 Yolu

Takı KL28-Sedefli Kolye

Takı KL28-Sedefli Kolye

Şeker Kurabiye

Şeker Kurabiye

Yoğurtlu Kuru Biber Ezmesi

Yoğurtlu Kuru Biber Ezmesi

YORUM YAZ


E-postanız Yayınlanmayacaktır.


Karakter  Kaldı

BU KONU HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Bu İçeriğe Henüz Yorum Eklenmemiş. İlk yorum yazan siz olun.

© 2002-2019
Bizi Takip Edin!