Yeniliklerden Haberdar Ol

Takı KL35-İncilim

İnci ve turkuazın birleştiği bu kolyemiz gökyüzündeki bulutları yansıtıyorlar. İnciyi ve uzun kolye takmayı sevenler bu kolyeyi kendine çok yakıştıracaklar. Bu tasarımımız klasik inci kolyelerin çok dışında ve çok şık.
devamı...

Takı KL34-Dalgalı Sedef Kolye

Dalgalı sedeften hazırlanmış bu kolye deniz dalgalarını andırıyor. Yapılışı çok kolay olan bu kolyemiz size de denizlerin güzelliğini katsın.
devamı...

Takı KL33-Kestanem

İki bileklikten oluşan kestaneli ve incili kolyemiz son derece yaratıcı.
devamı...

Takı KL32-Mavi Su Damlası

Mavi bir gece elbisesiyle muhteşem görüneceğiniz bu kolye hem çok gösterişli hem de yapımı çok kolay. devamı...

Takı KL31-Mavilim

Mavi tonlarının buluştuğu, gözünüzü kamaştıracak bu kolyenin yapılışı da çok kolay. devamı...

Takı KL30-İnci Tanesi

İnciler çiçek gümüşlerle birlikte tam bir bahar kolyesi oluşturuyorlar. Sıradan inci kolye tasarımı yerine siz de kendinize farklı gümüş aparatlarla istediğiniz gibi orjinal kolyeler yapabilirsiniz.
devamı...

Takı KL29-Taş Devri

Büyük florit taşları boynunuzda taşıdığınızda bu taş size denge ve dinginlik getirecektir. Kafanızın karışık olduğu durumlarda zihninizi netleştirecektir. Yapılışı da çok kolay olan bu taştan siz de mutlaka bir kolye yapın.
devamı...

Takı KL28-Sedefli Kolye

Sedef, inci ve metal zincirin bir arada birleştiği bu kolyemizi hem spor hem de klasik giysilerle kullanabilirsiniz. devamı...

Takı KL27-Bizans Kolyesi

Turkuaz, mercan ve inci ile yapılan bu kolye mavi, kırmızı ve beyazı birleştiriyor. Lacivert, kırmızı, mavi ve beyaz kıyafetlerinizle bütünleşecek olan kolye boynunuza da zengin bir görünüm katacak. devamı...

Takı KL26-Osmanlı Kolyesi

Göz dolduran kolye ucu, doğal taşlar ve metal halkalarla süslenince ortaya muhteşem yüzyılın gösterişli bir kolyesi çıkıyor. devamı...

Takı KL25-Haseki Sultan Kolyesi

Granat taşlar ve gümüş aparatlardan yapılmış Haseki Sultan Kolyesi boynunuzda son derece zengin duracak. Siz de kendinizi Haseki Sultan gibi hissedeceksiniz.
devamı...

Takı KL24-Osmanlı Kolyesi

Mercan taşlar ve gümüş aparatlarla bezenmiş bu kolyemiz kırmızı ve yeşilin birlikte kullanılmasıyla birlikte çimlerin üzerindeki gelincikleri andırıyor. Osmanlı sultanlarının kullandığı kolyeler kadar gösterişli kolyemiz size de çok yakışacak.
devamı...

Takı KL23-Nazar Boncuklu Kolye

Doğal taşların insan ruhuna ve bedenine iyi geldiğini hepimiz bilir ve nazar boncuğunun kem bakışlardan koruduğuna bir çoğumuz inanırız. Lapis, sitrin, gümüş ve nazar boncuğuyla tasarlanmış bu kolyemiz her açıdan son derece zengin bir kolye.
devamı...

Takı KL22-Osmanlı Kolyesi

Gümüş, mercan ve turkuaz taşlardan tasarlanmış bu kolyemiz bir çok renkte kıyafetinizle yaz kış kullanabileceğiniz bir tasarım.
devamı...

Takı KL21-Karmaşık Kolye

Pembe kuvars ve gümüş aparatlı kolyemiz spor bir tarzda tasarlanmış. Pembe kuvarsın yarattığı soft tonlar sayesinde kolyemiz tam bir bahar kolyesi.
devamı...

Takı KL20-Su Damlalı Kolye

Boynunuzda ve bileğinizde su damlaları parladıkça sizin de ışıltınız artacak. Tasarımcımız Zeynep İlhan bu takıyı hem kolye hem de bilekli takım
olarak kullanılabilecek şekilde tasarladı.

devamı...

Takı KL19-Maviş Kolye

Akuamarin taşların ışıltısı ve gümüş, pırıl pırıl suyun altındaki doğal taşların güzelliğini yansıtıyor. Hem kolye hem de bileklikli takım olarak kullanabileceğiniz bu kolyemiz son derece şık.
devamı...

Takı KL18-Mercan Kolye

Mercan taşlardan yapılmış, kırmızı çiçeklerle süslenmiş bu kolyemiz çok şık ve yapımı da çok kolay. Siz de hemen kendinize bir tane yapmalısınız. devamı...

Takı KL17-Ametist Kolye

Ametist, Zümrüt ve Yakut üçlüsünün ortaya çıkardığı zenginlik boynunuzu ve sizi de çok zengin gösterecek. devamı...

Takı KL16-Gelincik Kolye

Boynunuz gümüş ve mercanın yarattığı gelincik tarlasıyla ilk baharın güzelliklerini yansıtacak ve şıklığınızı arttıracak.
devamı...

Takı KL15-Tapınak Kolye

Oniks, Sitrin, Turkuaz, İnci, Sedef ve gümüş aparatlarla süslenmiş bu kolyemiz tam bir tapınak havasında. Kışın boğazlı kazaklarınızla, yazın askılı bluzlerinizle en sıradan kıyafetlerinizi bile gösterişli kılacak bir kolye. devamı...

Takı KL14-Yakut Kolye

İrili ufaklı yakut damlaları her türlü kıyafetinizle sizi muhteşem gösterecek.
devamı...

Takı KL13-Mercan Kolye

Tek kolyeden iki kolye çıkarabileceğiniz, isterseniz yeşim ucuyla, isterseniz akikli ucuyla kullanabileceğiniz bu kolyenin tasarımı muhteşem.
devamı...

Takı KL12-Bizans Kolye

Turkuaz taşlarla bezenmiş metal kolyemiz tıpkı bir bizans dönemi havası yaratıyor. devamı...

© 2002-2019
Bizi Takip Edin!